RENKLENDİRME

Dünya saç modası trendlerini de takip ederek, modern renklerle, müşterilerimize en uygun hizmeti sunuyoruz.

Dört mevsim renklerini çalışarak, yüzdeki doğal renkleri ayırt edip, yaratıcı bir gözlem ile müşteri hassasiyeti ve fikirlerini önemseyen gerçek birer renk sihirbazlarıyız..

Renk insanların ruh haline etki ettiği gibi onların stil ve imajını da tanımlar.

Biz de Kyass Kuaför olarak yaptığımız işlemlerde saç sağlığınıza dikkat ederek kaliteli ürünlerimizle en mükemmeli sizlere sunuyoruz.

Baleyaj
Baleyaj tekniği saçın kendi renginden hafif açık olarak yapılan teknik işlemdir.
Bu işlemde saçın doğal renginden yumuşak geçişler yapılarak saçın rengine uygun doğal yansımalar elde edilir.
Paketleme tekniği krepeli olarak da yapılmaktadır. Bu işlemdeki amaç, ayrımların daha doğal ve naturel gözükmesidir.
Paketleme tekniği isteğe göre farklılık göstermektedir. Hangi bölge vurgulanmak isteniyorsa o bölgeye yumuşak tonlarda baleyaj yapılır.
Bu işlem özellikle doğal saçlarda daha güzel sonuçlar elde etmemizi sağlar. Çünkü doğal tonların üzerine yaptığımız bu işlem sanki güneşten açılmış hissi verir. Böylelikle doğal bir görüntü yakalamış oluruz.

Röfle
Fransızca bir kelimedir ve Türkçe karşılığı “ışıktan gelen akis” (pırıltı) demektir.
Değişik renk tonlarındaki saçlar arasından küçük parçalar halinde ayrılan saçların, de­ğişik ilaç, teknik ve usullerle açılarak elde edilen açık tonların, saçın diğer özel rengiyle beraber göze hoş görünen bir renk harmonisinin (uyumunun) meydana gelmesi için yapılan işleme “RÖFLE İŞLEMİNİN TANIMI ” denilmektedir.Röfle. esas rengi arasında en fazla 2-3 ton açıklıkta, belli bir renk saçın üzerinde ışık yansıması, pırıltısı gibi doğal görünüm vermelidir.