SAÇ ŞEKİLLENDİRME

Tüm stilleri ayırt edebilen  uzmanlarımız; ihtiyaca göre yaptığımız teşhis ve tavsiye aşamalarında sizlerin beklenti  ve arzularını yerine getirerek salonumuzdan memnuniyetle ayrılmanız tek amacımızdır.

Nişan,düğün gibi özel günlerinizin en önemli ayrıntısı saçlarınızda gizlidir.Gelinliğinize ya da o gün giyeceğiniz kıyafete göre size yakışacak en güzel saçları, işimize sizin mutluluğunuzu katarak en eğlenceli şekilde yapıyoruz.
Davetleriniz,iş görüşmeleriniz,randevularınız için pratik çözümlerimizle değerli zamanı da sizlere hediye ediyoruz.

Brezilya Fönü
Brezilya’da geliştirilen ve saçların üç ay boyunca fönlü gibi görünmesini sağlayan yöntemi kullanan bayanların sayısı artıyor.
Brezilya’da 5 yıl önce keşfedilen ve ünlüler için vazgeçilmez hale gelen kalıcı fön, saçların üç ay boyunca fönlü gibi görünmesini sağlıyor. Brezilya’da saç cinsinin ve havadaki nem oranının saçlarda düzleştirme işlemini zorlaştırmasından yola çıkılarak bulunan kalıcı fön kısa sürede saçları hem düzleştiriyor hem de saçların bakımını sağlıyor.

Perma

Düz ve sönük saçlardan sıkıldıysanız, imajınızı kıvırcık saçlarla yenileyin. Perma sayesinde eğlenceli ve hareketli dalgalara sahip olabilir, özellikle uzun süreli bir tatile çıkacaksanız permayla saçlarınız hiç bozulmadan harika görünebilirsiniz.

Saçların uzun süre dalgalı kalmasını sağlamak için uygulanan işleme perma adı verilir. Saçın yapısı, kıvırcıklığı, inceliği, kalınlığı, permanın kalıcılığında önemli etkenlerdir. Hafif dalgalı kalın telli saçlarda perma çok daha kalıcı olup, ince telli düz saçlarda daha az kalıcıdır. Bunun yanı sıra, perma, nemli ve yağı saçlarda daha kısa süre kalıcı olurken, kuru saçlarda daha uzun süre kalıcı olur. Boyalı, röfleli ve naturel saçlar için ayrı perma ilaçları kullanılarak saçın yıpranmaması sağlanabilir.

Kyass Kuaför’ün uzman ekibinden tavsiyeler alarak gönül rahatlığıyla perma işlemi yaptırabilirsiniz.