SAÇ UZATMA

Çıt Çıt

Belki bu yazının başlangıcını çıt çıt saç ile ilgili bulmayabilirisiniz fakat yazının devamında aslında çıt çıt saçın yaşamımızdaki psikolojik etkisini ve gerekliliğini göreceksiniz.
Dünya üzerinde yaşayan birçok canlı sosyal ve iş yaşamında diğer insanlara karşı dış görünüşlerinin daha iyi görünmesi için birçok değişikli yapmaktadır.

Bu değişikliklerin en önemlisi bir kadının en büyük kozmetiği güzelliğin ana unsuru saçlarıdır Saçları güzel olmayan bir kişi kendini özgüvensiz hisseder. Düşünün saçları çok ince telli zayıf, saç dipleri gözüken çok güzel bir kadın ne kadar kendini güzel hissedebilir? Belli çıt çıt saç ile kendimize güvenimiz mi gelecek diye soruyorsanız? Bu yazıyı okumaya devam etmeyin. Bu özgüven eksikliği kişilerde iş ve sosyal yaşamda geri planda kalmaya itiyor. Ben birçok kişi biliyorum çıt çıt saçları olmadan dışarıya çıkmayan.

Elbette saçlarımızın güzel olmaması hayatın güzelliklerinden faydalanamayacağımız anlamına gelmez. Saç uzatmak sorun haline geldiğinde çeşitli sebeplerden dolayı saçlarınızı uzatmazsanız yâda saçlarınız çok seyrek ve daha da yoğunlaşmasını istiyorsanız, saç uzatma ve saç yoğunlaştırma gürleştirme sistemlerinden birisini seçebilirisiniz.
Saç Uzatma sistemlerinden çıt çıt postiş Saç, boncuk kaynak, keratin kaynak, mikro bant saç kaynağı ve diğer birçok sistemi düşünebilirsiniz.

Elbette sadece özel günlerde saçlarınızı uzun isteyebilir yâda günlük sosyal yaşamda uzun saçlara sahip olup akşamda çıkarmak isteyebilirisiniz. Saç kaynak yöntemlerinde akşamları saç kaynağı nı çıkarmanız imkânsızdır bu durumsa size en uygun saç uzatma sistemi Çıt Çıt Saç tır.

Saç Kaynağı

Saç Kaynak seneler önce lüks sayılırdı. Değişen sosyal yaşamda ve çağımızın iş ve sosyal yaşam alanlarında kişilerin saç, makyaj, kıyafet dış görünüşleri iş ve sosyal ortama girdiklerinde bir kartvizit görevi görüyor dış görünüşünüz ve saçlarınız formdaysa iş ve sosyal yaşamda 1 adım önde başlıyorsunuz. Elbette yetenek, kültür ve kişilikten bahsetmiyoruz bu yüzden lüks gibi görünen bir kozmetik ki bu kadının en büyük kozmetiği elbette Saçlarıdır. Yapılan bir araştırmada erkeklerin %98lik bölümü “Uzun Saçlara Sahip Kadınların daha Çekici ” olduğunuz itiraf etmişlerdir. Elbette bu konuda hanımlarda empati kurarak hem cinslerini değerlendirebilir. Saçları kısa hanımlar ne yapacak öyleyse? Sorunun cevabı basit ” Saç Kaynağı ” Saç uzatma yöntemlerinin genel adına Saç Kaynak diyoruz.

Postiş

Postiş Saç uzatma sistemlerinin en pratik olan yöntemlerinden bir tanesidir. Postiş saç bir file üzerine tress olarak hazırlanmış saçın dikilmesi suretiyle file üzerine tutturulma yöntemidir. Postiş saçlar genelde atkuyruğu olarak tepeden ya da enseden takılabilir ya da topuz yapılırken saça ilave aksesuar olarak kullanılır. Postiş saçlar ayrıca üzerine saç tarak ya da lastik yardımı ile saça tutturulur.

Bu uygulamaların tümünü ve ürün çeşitlerimizi Kyass Kuaför’de bulabilirsiniz.